Jaka butelka filtrująca? Odpowiedź jest prosta!

Szukasz butelki dla siebie? Sięgnij po sprawdzone rozwiązanie, sięgnij po butelkę filtrującą od firmy polskiej firmy Dafi.

Dlaczego? Odpowiedź znajdziesz poniżej!

Butelka filtrująca, dlaczego warto?

Butelka wielokrotnego użytku to rozwiązanie dla każdego, kto wie, jak istotne jest regularne nawodnienie organizmu. Butelka jest lekka, poręczna i gotowa do użycia, gdziekolwiek jesteś! Czas odpowiedzieć sobie na pytanie jaka butelka filtrująca? Sięgnij po produkt polskiej firmy Dafi. 30-letnie doświadczenie w produkcji butelek, dzbanków oraz filtrów do wody kranowej sprawia, że butelka z filtrem jest nie tylko wyjątkowo skuteczna, ale i bezpieczna! Ponadto to pierwsza butelka filtrująca produkowana w Polsce, dzięki temu wspierasz lokalną gospodarkę! Butelka wyposażona jest w wymienny co miesiąc filtr węglowy (100% naturalne medium filtrujące wytwarzane z łupin orzecha kokosowego). Jak działa? To proste! Odkręcasz butelkę, wlewasz wodę kranową, zakręcasz (filtr usuwa nieprzyjemny zapach i smak chloru) i pijesz. Warto wiedzieć, że filtr pozostawia niezmienioną ilość minerałów naturalnie występujących w wodzie kranowej (m.in. magnez i wapń), dzięki temu dostarczasz cenne pierwiastki. Butelka wielokrotnego użytku wykonana jest z wytrzymałego tworzywa (całkowicie pozbawionego szkodliwego Bisfenolu A).

Jaka butelka filtrująca? Odpowiedź jest prosta!

Jaka butelka filtrująca? Poznaj Dafi!

Butelka filtrująca firmy Dafi to produkt, który dostarczy ci niezwykłych możliwości. Możesz zabrać ją dosłownie wszędzie: na spacer, na wakacje, do pracy, na uczelnię, do szkoły. Chcesz poznać ją lepiej? Dowiedz się, co ją wyróżnia i dlaczego warto sięgnąć akurat po nią:
– butelka filtrująca jest lekka (tylko 33 g), poręczna i wyjątkowo trwała
– jeden filtr jest w stanie oczyścić aż 150 litrów wody kranowej (aż 300 butelek 0,5 l ze sklepu)
– butelka posiada wygodny korek, który zapewni ci szczelność podczas wszelkich aktywności
– butelka z filtrem została wyprodukowana w Polsce
– butelka wielokrotnego użytku pomoże ci zadbać o planetę (ograniczasz zużycie jednorazowych opakowań, w których często jest woda ze sklepu)

Butelka filtrująca to cały „pakiet” korzyści:
– wygoda
– smak
– ekologiczne rozwiązanie
– oszczędność

Jaka butelka filtrująca? Odpowiedź znajdziesz na stronie https://sklep.dafi.pl/produkty/butelka-filtrujaca.html!